O nás

O nás

V našem rodinném zahradnictví se snažíme zachovat tradiční zahradnické a květinářské služby, ale jdeme vstříc i moderních trendům. Je pro nás důležitý spokojený zákazník, který se k nám bude vracet.

  

Historie

Jsem již 3. generace naší zahradnické rodiny. Historie našeho zahradnictví sahá do poválečných let, kdy město začalo budovat komunální podnik služeb. Moji prarodiče zakládali toto zahradnictví, které později vedl můj otec Jan Pospíšil a po roku 1993 se stal jeho majitelem.                                                                                                                             

Současnost 

Nyní máme dvě provozovny. Květinářství na náměstí, které prošlo v roce 2013 rekonstrukcí při níž se rozšířila prodejní plocha a tím i nabízený sortiment. Naší druhou provozovnou je zahradnictví u hřbitova, kde v současné době nabízíme kromě letniček, balkónových květin, zeleninové sadby i větší výběr trvalek, bylinek a okrasných keřů nově ve venkovním prodeji. Poskytujeme širokou škálu služeb. Mezi nejdůležitější služby patří smuteční, dušičková a svatební vazba. Dále pak osazování interiérů a venkovních truhlíků, rozvoz květin, poradenská služba, pěstvování zeleniny a mnoho dalších.

Máme vlastní produkci letniček, balkónových květin, chryzantém, trvalek, bylinek, thújí, rajčat, paprik, dýní, cuket a hroznového vína. Nabízíme k prodeji statici k dušičkové vazbě.

Náš tým

Jana Jánešová

kolektiv květinářství

kolektiv zahradnictví